fot. TVN/Top Model

Magda Roman z Lęborka została twarzą kolekcji Glamour Collection by Mohito. Mimo, że odpadła z programu Top Model, jej najnowsza sesja zdjęciowa pojawiła się właśnie w magazynie Glamour. Robi prawdziwą karierę modelki.

fot. TVN/Top Model

Modelki, które w tym tygodniu walczyć będą w finale TVN-owskiego Top Model, mogą tylko pozazdrościć Magdzie Roman. Lęborczanka jest bowiem prawdziwą zwyciężczynią tego programu, mimo, że dawno z niego odpadła. Magda odmówiła wówczas udziału w rozbieranej sesji w programie, więc musiała odejść. Wkrótce jednak zaczęła pracować w branży, a teraz odnosi pierwsze sukcesy. Ostatnio została twarzą kolekcji Glamour Collection by Mohito. Jej sesja fotograficzna, która promuje kolekcję,  pojawiła się w słynnym magazynie Glamour.

Sama Magda mówi, że jest bardzo zaskoczona zamieszaniem wokół niej. – Nie spodziewałam się, że będę zapraszana na tyle sesji. Na razie jest naprawdę nieźle – mówi modelka z Lęborka. Magda Roman wzięła również udział w sesji Marcina Tyszki. Tam wcieliła się w rolę kobiety mieszkającej w Nowym Jorku lat 70-tych. Zdjęcia zobaczymy wkrótce w  magazynie „Viva! Moda”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.