fot KPP Lębork

Nadkomisarz Marek Kwaśniak został nowym komendantem Komisariatu Policji w Łebie. Uroczyste przekazanie dowództwa odbyło się w czwartek przy udziale władz miasta oraz pracowników jednostki.

fot KPP Lębork

Nowy Komendant ma 50 lat i jest policjantem od 1991 roku. Swoją przygodę z policją rozpoczął od służby patrolowej poprzez wydział dochodzeniowo-śledczy, a od 2006 roku do wczoraj obejmował stanowisko kierownicze w lęborskiej komendzie jako kierownik Zespołu do Spraw Walki z Przestępczością Gospodarczą. Nowy komendant posiada wykształcenie wyższe, a szlify oficerskie zdobył w roku 1998 kończąc Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Zmiana na stanowisku szefa policji w Łebie była konieczna z uwagi na długą nieobecność spowodowaną chorobą poprzedniego komendanta kom. Jacka Krauza. Kandydatura nadkom. Marka Kwaśniaka została wyłoniona w wyniku konkursu ogłoszonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku.

W łebskim komisariacie zmienił się również kierownik Ogniwa Prewencji. Funkcję tą będzie pełnił asp. Marek Baranowski, a dotychczasowy kierownik – podkom. Bartosz Budkowski zastąpi nadkom. Marka Kwaśniaka w Zespole ds. Walki z Przestępczością Gospodarczą.

[youtube_sc url=http://www.youtube.com/watch?v=UjzsJiLq5GQ]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.