fot. Policja Lębork

Ponad 1200 sztuk nielegalnych środków anabolicznych wykryli policjanci i celnicy w przesyłce wysłanej przez mieszkańca Lęborka. Kolejne specyfiki znaleziono w mieszkaniu 28-latka, który prowadził sprzedaż internetową.

fot. Policja Lębork

Na ślad nielegalnego procederu policjanci z Lęborka wpadli dzięki współpracy z policjantami z Pruszcza Gdańskiego oraz funkcjonariuszami  Izby Celnej z Gdyni, którzy zabezpieczyli przesyłkę zawierającą anaboliki wysłane z Lęborka. Nielegalne tabletki, zastrzyki i innego rodzaju środki farmaceutyczne znajdowały się w mieszkaniu lęborczanina. Jak wstępnie ustalono, 28 latek prowadził sprzedaż nielegalnych specyfików przez internet.

Sprawa prowadzona jest pod nadzorem lęborskiej Prokuratury, a policjanci pracujący przy niej zapowiadają, że sprawca jest rozwojowa i trwają ustalenia z portalami aukcyjnymi oraz Pocztą Polska i firmami kurierskimi mające na celu ukazać skalę procederu. Za posiadanie i sprzedaż środków farmaceutycznych bez wymaganych zezwoleń może grozić  nawet do 2 lat  pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.