fot. sxc.hu

Lęborska policja wyznaczyła nagrodę w wysokości 1000 zł za informacje, które przyczynią się do zatrzymania sprawców zniszczeń pojazdów do jakich w ostatnim czasie dochodziło w centrum miasta. Każda osoba, która przekaże takie informacje może liczyć na pełną anonimowość.

fot. sxc.hu

Wandale bez żadnego powodu zniszczyli karoserię pojazdów zaparkowanych m.in. na ul. Okrzei i Reja poprzez bezmyślne zarysowania lakieru powodując znaczne straty finansowe właścicieli pojazdów. – W każdym przypadku policja zapewnia pełną anonimowość i przypomina, że jak w każdym demokratycznym kraju, to wspólne działania policji i mieszkańców zapewniają poprawę bezpieczeństwa na terenie naszego miasta – zachęca Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy lęborskiej policji.

Każda osoba, która posiada wiedzę na temat sprawcy lub sprawców tych skandalicznych występków może zgłaszać się do lęborskiej komendy na ul. Toruńskiej 5 lub informacje przekazać telefonicznie od nr 59 8634-881/822, 112, 997, na nr policyjnego Gadu-Gadu 8359794 lub e-mail: kpplebork@gmail.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.