fot. KPP

Dwie osoby zostały ranne, w tym 3-letnie dziecko, w wypadku na drodze krajowej nr 6 w Mostach koło Lęborka.  VW transporter zderzył się z audi. Jen z samochodów wjechał na skrzyżowanie najprawdopodobniej na czerwonym świetle.

fot. KPP

Do wypadku doszło w piątek rano na obwodnicy Lęborka w Mostach. – Według wstępnych ustaleń do zderzenia audi i vw transportera mogło dojść na skutek niedostosowania się do sygnalizacji świetlnej przez kierowcę audi – 35 -letniej kobiety jadącej ul. Kwiatową w kierunku Lubowidza i wymuszenia tym samym pierwszeństwa na jadącym od strony Słupska vw transporterze kierowanym przez 40 letniego mężczyznę – wyjaśnia lęborska policja. Oba samochody po zderzeniu wpadły do rowu uszkadzając maszt sygnalizacji świetlnej oraz latarnię. Na skutek zderzenia 36-letnia pasażerka audi oraz jej 3 letnia córka zostały przewiezione do lęborskiego szpitala.

Przyczyny wypadku bada policja. Nie wykluczone, że jeden z samochodów wjechał na skrzyżowanie wymuszając pierwszeństwo. Za spowodowanie wypadku drogowego może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.