mat. prasowe

Dom Kultury SM „Janowo” i miasto Rumia zapraszają na koncert Golden Life na żywo przy akompaniamencie wyłącznie instrumentów akustycznych.

mat. prasowe

23 października (niedziela) o godzinie 18:00 zaśpiewa na żywo grupa Golden Life bez wsparcia elektronicznych instrumentów. Zespół założony został w Gdańsku w 1988 roku. Najbardziej znane utwory grupy to między innymi: „24.11.94”, „Wszystko to co mam”, „Oprócz błękitnego nieba”, „Dobra dobra”. „24.11.94” oraz „Wszystko to co mam” znalazły się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Programu Trzeciego.  „Życie tak piękne choć kruche jest” jest fragmentem piosenki „24.11.94” zespołu Golden Life, która poświęcona jest ofiarom pożaru w hali Stoczni Gdańskiej 24 listopada 1994 roku.

Ostatnią płytę wydali 3 lata temu „Hello Hello”, utwory na niej, to refleksje dojrzałych muzyków o życiu w czasach „korporacji”- w czasach pośpiechu, braku zrozumienia, pustych bibliotek. „Hello Hello” to rock & rollowy Golden Life sprzed lat, jednak w nieco łagodniejszej, spokojniejszej i dojrzalszej wersji. Zespół jest zaliczany do kręgu Gdańskiej Sceny Alternatywnej.

Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę w DK SM Janowo (Rumia, ul. Pomorska 11). Początek o godz. 18. Wstęp jest wolny.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.