mat. prasowe

Już w najbliższy weekend wystartuje w Łęczycach koło Lęborka Kaszubski Rajd na orientację „Z kompasem”. Organizatorzy zapraszają do udziału miłośników biegania, marszu oraz jazdy na rowerze!

mat. prasowe

Bazą rajdu będzie miejscowa szkoła. Uczestnicy mają do wyboru trzy trasy – dwie piesze o długości pół i półtora maratonu (ok. 20 i ponad 60 km) i jedną rowerową o długości 3 maratonów (około 125 km) z możliwością skrócenia dystansu do 2 maratonów dla zawodników „którzy stracą moc” w czasie jazdy.

Na każdego czeka moc atrakcji w bazie. Firma eventowa IKA przygotowała nietypowe pojazdy, z których uczestnicy Rajdu Kaszubskiego będą mogli korzystać przed wyruszeniem na trasy.

– Zapraszamy nie tylko weteranów podobnych imprez, ale także wszystkich, którzy chętnie biegają czy jeżdżą na rowerze. Kaszuby to idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku – mówią organizatorzy.

Każda osoba startująca w rajdzie otrzyma mapę, numer startowy, kartę startową oraz lokum w bazie. Ponadto każdy z zawodników dotrze do ogniska, gdzie będzie przygotowane smaczne jedzenie, ciepłe napoje oraz gitara i śpiew.

A potem powrót do Łęczyc i atrakcyjne nagrody, które czekają nie tylko na zwycięzców rajdu. Na długiej liście nagród znajdują się m.in. bony o wartości 200 zł na zakupy w sklepach BERGSON, wejściówki na kurs tańca  czy kurs wspinaczkowy, odzież sportowa, książki turystyczne.

– Zapisanych na Rajd Kaszubski jest już ponad 70 osób, czekamy na kolejne zgłoszenia. Nikt, kto przyjedzie w weekend do Łęczyc nie będzie zawiedziony. – zachęcają organizatorzy.

Patronat nad rajdem objęła Gazeta Kaszubska.

mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.