fot. gk: Za takie pieniądze można spełnić najbardziej zakręcone marzenia!

W najbliższy wtorek, 27 września w Lotto będzie można wygrać zawrotną sumę 50 mln złotych. Wystarczy skreślić 6 szczęśliwych liczb. Z taką wygraną można spełnić wszystkie marzenia.

fot. gk: Za takie pieniądze można spełnić najbardziej zakręcone marzenia!

Ostatni rekord padł 28 kwietnia 2010 w Elblągu, gdzie szczęśliwy los był wart ponad 24 mln złotych. Od 1957 roku milionerami, dzięki Lotto zostały 794 osoby. Od 3 września żadna osoba nie skreśliła „szóstki” w Lotto, co spowodowało tak wysoką kumulację – 50 mln. – To naprawdę niezwykłe wydarzenie! Gramy o 50.000.000 złotych! To wspaniała wiadomość zarówno dla Graczy, jak i dla nas, bo ta wielka kumulacja przypada w roku, w którym obchodzimy 55. rocznicę powstania naszej spółki – powiedział Sławomir Dudziński, prezes zarządu Totalizatora Sportowego. W tym roku ponad 12 mln złotych wygrał gracz z Gdańska, natomiast jedna z dziesięciu najwyższych wygranych w Lotto padła w Gdyni w 2008 roku, a była to suma przekraczająca 17 mln złotych.

Transmisja ze Studia Lotto we wtorek o godzinie 22.15 na antenie TVP Info oraz na stronie www.lotto.pl . Wygraną będzie można odebrać w jednym z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.