fot. materiały organizatora

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na widowisko rewiowe pod tytułem „O czym marzy dziewczyna …”. Niezwykły spektakl, wypełniony znanymi szlagierami, przeniesie widza w szalony czas dwudziestolecia międzywojennego.

– Widowisko zaprezentują artyści trójmiejskich scen muzycznych tworzący scenę Off&Bach – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. – To będzie bardzo ciekawy wieczór z tancerzami, śpiewakami i zespołem towarzyszącym na naszej scenie. Zapraszamy wszystkich miłośników znanych szlagierów dwudziestolecia międzywojennego do odwiedzenie tego wieczoru naszego centrum.

fot. materiały organizatora

Widowisko składa się z najpopularniejszych piosenek z filmów i kabaretów dwudziestolecia międzywojennego, m.in.: Odrobinę szczęścia w miłości, Ada, to nie wypada, Czy tutaj mieszka panna Agnieszka, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Bo to się zwykle tak zaczyna, Miłość ci wszystko wybaczy, Tango milonga czy Baby, ach te baby.

W przedstawieniu wystąpią: Zofia Kotlicka-Wiesztord, Anna Osior, Joanna Wesołowska, Ewa Wolińska, Krzysztof Bobrzecki, Roman Komassa, Piotr Kosewski, Ryszard Szczeszak, Grzegorz Ufnal. Zagra zespół Smile Band pod kierownictwem Tadeusza Kassaka.

Rewia „O czym marzy dziewczyna…, czyli piosenki dwudziestolecia międzywojennego” odbędzie się 25 września o godz. 20 w sali LCK „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12 w Lęborku. Bilety w cenie 25 złotych dostępne są w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12(codziennie na godzinę przed każdym seansem”) oraz w Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” przy al. Niepodległości 6 codziennie od godziny 10 do 18. Zachęcamy do wcześniejszego nabywania wejściówek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.