fot. orkanrumia.net

Orkan Rumia ogłosił konkurs w którym można wygrać 5000 złotych. Konkurs „Z Orkanem po nagrodę dla twojej szkoły” przewidziany jest dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Rumi.

Te zorganizowane grupy dzieci i młodzieży pod okiem opiekuna, które najliczniej będą reprezentować swoją szkołę, kibicując na meczach Orkana Rumia będą miały szansę wygrać główną nagrodę 5000 złotych w gotówce lub w postaci sprzętu sportowego. Sezon III Ligi Bałtyckiej piłki rozpoczyna się od 1 września 2011 roku i potrwa do 30 czerwca 2012 roku. Bilety na mecze dla uczestników konkursu będą w cenie 5 złotych, opiekun grupy zgłosić powinien obecność danej szkoły w kasie przed meczem. Aby konkurs się odbył, to uczestnictwo w meczach muszą zgłosić przynajmniej trzy szkoły. Zgłoszenia należy przesyłać na adres dyrektor-orkan@wp.pl, do konkursu można przystąpić w każdym terminie, w trakcie trwania całego sezonu.

fot. orkanrumia.net

W czasie zimowej przerwy, możliwe będzie zorganizowanie przez szkoły biorące udział w konkursie, spotkania z trenerem i zawodnikami klubu. Poza główna nagrodą, przewidziane są nagrody za drugie i trzecie miejsce w postaci gadżetów i pamiątek klubowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.