UKS Olimpijczyk Skorzewo zaprasza na „Marsz na orientację GARCZYN”, który odbędzie się 22 października br. na terenach wokół Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie k. Kościerzyny. Patronem medialnym imprezy jest Gazeta Kaszubska.

Zobacz relację z imprezy: Taki marsz – tylko w Garczynie [ZDJĘCIA] >>

Marsz na orientację GARCZYN to wyjątkowa impreza turystyczno-rekreacyjna otwarta dla wszystkich miłośników pieszych wędrówek. Nietrudna gra terenowa, w której głównym zadaniem uczestników jest odnalezienie punktów kontrolnych na podstawie otrzymanej od organizatora mapy, stwarza możliwość spędzenia wolnego czasu w niekonwencjonalny sposób.

mat. prasowe

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich trzy kategorie startowe w zależności od wieku i poziomu zaawansowania zawodników. Chętni będą mogli rywalizować na trasie krótkiej o długości ok. 4 km, na ok. 12-kilometrowej trasie średniej oraz trasie długiej, której długość może wynieść nawet 25 kilometrów.

Wszyscy zawodnicy, którzy dotrą do mety otrzymają m.in. medal, certyfikat uczestnictwa oraz ciepły posiłek. Najlepszym zostaną wręczone puchary oraz nagrody niespodzianki, a wśród wszystkich zawodników organizator planuje rozlosować atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Sprawdź się w posługiwaniu mapą i kompasem. Namów do udziału w zawodach znajomych, rodzinę, i spędź wspólnie z nami październikową sobotę na świeżym powietrzu. Start bezpłatny!

Zawody organizowane są przez UKS Olimpijczyk Skorzewo i PCM Garczyn przy wsparciu Powiatu Kościerskiego.

Szczegóły:

Więcej na www.marsznaorientacje.pl oraz facebook.com/marsznaorientacje.

Patronem medialnym jest Gazeta Kaszubska.

mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.