fot. kuchennerewolucje.tvn.pl

Nie cichnie zamieszanie wokół niefortunnego zakończenia programu Magdy Gessler Kuchenne Rewolucje w lokalu Stella Cafe. Przygotowany w Lęborku materiał najprawdopodobniej zostanie wyemitowany.

Od tygodnia trwa już zamieszanie wokół lęborskiego lokalu Stella Cafe, którego właścicielka zgłosiła się do popularnego programu Magdy Gessler Kuchenne Rewolucje. Celem tej akcji miało być podreperowanie sytuacji restauracji i wprowadzenie zmian, które przyciągnęłyby więcej klientów. Niestety skutek okazał się zupełnie odwrotny, gdyż zbliżający się do finału program zakłócony został przez komornika sądowego, który na zlecenie właściciela budynku zajął znajdujące się w restauracji wyposażenie i sprzęt ekipy telewizyjnej.

fot. kuchennerewolucje.tvn.pl

Jak się okazało właścicielka zalegała z płatnościami na kwotę ponad 70 tys. zł. W sprawie tej prowadzone było także postępowanie sądowe, w wyniku którego do końca czerwca restauratorka miała obowiązek zapłacić pierwszą ratę zaległości. Ponieważ do tego nie doszło właściciel kamienicy złożył wniosek o egzekucję komorniczą.

Całe zajście rozeszło się szerokim echem w mediach lokalnych i ogólnopolskich. Sytuacją zbulwersowana jest także Magda Gessler i cała ekipa, która do tej pory nie spotkała się z taką rewolucją w swoim programie. Z zapowiedzi realizatorów wynika jednak, że dość poważnie rozważa się wyemitowanie lęborskiego odcinka Kuchennych Rewolucji.

W miniony czwartek, podczas egzekucji, wraz z wyposażeniem komornik zajął sprzęt ekipy TVN. Niemniej w ostatnich dniach został on zwrócony pracownikom telewizji.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.