fot. KPP Lębork

Policjanci z Lęborka zatrzymali w poniedziałek trzech mężczyzn i kobietę podejrzanych o dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Cała czwórka była pijana i trafiła do policyjnego aresztu.

fot. KPP Lębork

W poniedziałek tuż przed godziną 8.oo policjanci z Lęborka zauważyli w jednym z parków jak grupa osób kopie leżącego na ziemi mężczyznę. Gdy napastnicy ich zauważyli funkcjonariuszy zaczęli uciekać porzucając jakiś przedmiot. Cała czwórka napastników już po chwili była w rękach policji a przedmiot, który odrzucili okazał się rozbitą butelką, którym jeden z mężczyzn groził pobitemu.

Wśród zatrzymanych napastników było 3 mężczyzn w wieku 24, 29 i 38 lat oraz 40 letnia kobieta. Wszyscy oni byli pod silnym wpływem alkoholu o stężeniu od 2 do 3 promili. Poszkodowany w wyniku rozboju mężczyzna był trzeźwy i został z miejsca zabrany przez pogotowie. Powodem ataku była chęć kradzieży dwóch telefonów komórkowych i odtwarzacza MP4.

[youtube_sc url=http://www.youtube.com/watch?v=gP3eye-kIUI&feature=player_embedded]

Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj cała czwórka zostanie przesłuchana przez prokuratora. Dwóch z mężczyzn może usłyszeć zarzut dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia a pozostałe osoby, współudział w przestępstwie. Za dokonane przestępstwo może im grozić nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.