fot. UM Lębork

Międzynarodowy Maraton Ekologiczny im. T. Hopfera to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w Lęborku. Organizowany corocznie, przyciąga setki biegaczy z Polski i zagranicy. Dwudziesta edycja odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Przeczytaj relację i zobacz zdjęcia z XX Maratonu Ekologicznego im. T. Hopfera w Lęborku >>

Jednocześnie z Maratonem Ekologicznym, 19 czerwca przeprowadzone zostaną XXV Mistrzostwa Polski Weteranów w Maratonie, VII Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Maratonie oraz Bieg VIP-ów. Uroczyste otwarcie zaplanowane zostało na godz. 8.45, a start zawodników na 9:00. Po biegu odbędzie się dekoracja zwycięzców, która potrwa od godz. 13.30 do 15.20. O 16 rozpocznie się piknik dla uczestników i kibiców, a także XII Turniej Siłaczy „Tytan”.

fot. UM Lębork

Zabezpieczenie trasy i regulacja ruchu kołowego zostaną zorganizowane we współdziałaniu z Oddziałem Ruchu Drogowego Policji Komendy Rejonowej w Lęborku, ZHP, OSP, Jednostkami Wojskowymi z Lęborka i Siemirowic. Ze względu na liczne utrudnienia, które mogą pojawić się podczas zawodów, mieszkańcy powiatu powinni uzbroić się w cierpliwość i wyrozumiałość.

Przeczytaj relację i zobacz zdjęcia z XX Maratonu Ekologicznego im. T. Hopfera w Lęborku >>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.