fot. pogon.lebork.pl

1 czerwca w Lęborku zorganizowano wiele mniejszych i większych imprez plenerowych dla najmłodszych. Mieszkańcy miasta zgodnie twierdzą, że ta najlepsza odbyła się na Placu Piastowskim. Organizatorami byli kibice oraz klub sportowy Pogoń Lębork.

Wśród atrakcji jakie tego dnia organizatorzy przygotowali dla dzieci, były m.in. pokazowe treningi, malowanie twarzy w biało-niebiesko-czerwone barwy klubowe, konkursy, słodycze oraz gadżety. Oprawę muzyczną zapewniła grupa perkusyjna Tremolo. Pokazy taneczne zaprezentowały też dzieci z grupy „Bravo” . Wielką atrakcją, której lokalizację wskazywała długa kolejka była pneumatyczna zjeżdżalnia. Swoje „5 minut” mieli także motocykliści. Chętnych by usiąść na „stalowych rumakach” nie brakowało. Nagrodami w konkursach były piłki z podpisami drużyny seniorów lub przekazane przez Energę SA, gry planszowe i masa drobnych gadżetów dla uczestników. Dwie klubowe koszulki z autografami piłkarzy przekazali zaprzyjaźnieni kibice drugoligowego Bałtyku Gdynia.

fot. pogon.lebork.pl

Gościem specjalnym wydarzenia był Sebastian Małkowski, bramkarz Lechii Gdańsk, który z niebywałą cierpliwością rozdawał autografy na wszelkich możliwych „nośnikach”, także na ciele. Przez 20 minut zgodził się też pogimnastykować w bramce. Najpierw gole próbowali strzelać mu młodzi zawodnicy Juniora E Pogoni/UKS Trójki Lębork, potem mógł to zrobić każdy chętny.

– Już od kilku tygodni czynnie braliśmy udział w spotkaniach organizacyjnych. Ze środków zebranych we własnym gronie kupiliśmy ponad 400 klubowych gadżetów w postaci breloczków i długopisów – mówi Łukasz Hrycyk z Stowarzyszenia Sympatyków Pogoni Lębork (SSPL) – Była to pierwsza poważna impreza na taką skalę którą współorganizowało Stowarzyszenie. Naszym sukcesem był uśmiech dzieci, które licznie przybyły tego dnia na Plac Piastowski. W imieniu SSPL, raz jeszcze chciałbym podziękować kibicom Pogoni, p. Januszowi Pomorskiemu, p. Marcinowi Goszowi, trenerom lęborskiej Pogoni, sponsorom, bez których ciężko byłoby Nam zapewnić słodkości, jak i wszystkim osobom, które pomagały przygotowywać tą imprezę. Do zobaczenia za rok!

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.