fot. gk

Zgodnie z zapowiedziami atrakcji nie zabrakło. Podczas IX Majówki w Wilkowie każdy znalazł coś dla siebie. Niemniej tegoroczne spotkanie w tej niewielkiej miejscowości bez wątpienia zdominowała najdłuższa hulajnoga, która wpisana zostanie do kategorii rekordów niecodziennych.

fot. gk

Dzisiejsza niedziela w Wilkowie (gmina Nowa Wieś Lęborska) pełna była atrakcji. Gospodarze zadbali, aby każdy z gości znalazł coś dla siebie. Liczne występy, turnieje, pokazy, a także konkurencje, w których można było zdobyć ciekawe nagrody – to w bardzo dużym skrócie przebieg dzisiejszej imprezy. Miłośnicy motocykli, wśród licznych pojazdów przybyłych na motocyklową paradę, czuli się jak ryby w wodzie. Dla amatorów sportu zorganizowano pokaz STRONG MAN. Była muzyka i tańce w wykonaniu dzieci, ale także seniorów. Można było także pograć w kaszubską Baśkę podczas III Otwartego Powiatowego Turnieju o Puchar Senatora RP Kazimierza Kleiny.

fot. gk

Bezapelacyjną atrakcją dnia było pobicie rekordu w stworzeniu najdłuższej hulajnogi. Nietypowy pojazd o długości ponad 20 m stał się wdzięcznym obiektem zainteresowania wilkowskich gości i ulubionym obiektem pamiątkowych fotografii.

fot. gk

Mimo, że dzisiejszy dzień był nieco chłodniejszy niż ostatni tydzień, frekwencja w Wilkowie zdecydowanie dopisała. Humory uczestników także były wyśmienite. Wszystkim gościom nasuwało się tylko jedno pytanie: Jest już deska, cegła, hulajnoga. Ciekawe, co mieszkańcy Wilkowa wymyślą za rok?

fot. gk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.