czwartek, 23 września, 2021
Strona główna Tagi Uks byki słupsk

Tag: uks byki słupsk

W ubiegłą sobotę odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej „WIELKANOC- Kobylnica...

8 kwietnia 2017 roku w hali Zespołu Szkół w Kobylnicy odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej „WIELKANOC - KOBYLNICA 2017”, którego organizatorem był UKS Byki Słupsk w partnerstwie z Powiatem Słupskim, Gminą Kobylnica i Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej. Celem zawodów była promocja powiatu Słupskiego, Gminy Kobylnica i Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, Małe Mistrzostwa Szkół Gminy Kobylnica o Puchar Wójta Kobylnica, współzawodnictwo w duchu fair play, upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz zagospodarowanie czasu wolnego dzieciom. Uroczystego otwarcia dokonali: Pan Witold Stech Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno– Administracyjno- Gospodarczy Szkół i Pan Jan Wild Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych Kobylnicy.

Zbliża się Halowy Turniej Piłki Nożnej „WIELKANOC – KOBYLNICA 2017”!

8 kwietnia w Hali sportowej ZSS w Kobylnicy odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej "WIELKANOC- KOBYLNICA 2017". Rozpoczęcie zawodów zaplanowane jest na godzinę 10.00.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Czy wszystko musi być narodowe?

Dążenia i interesy na poziomie narodowym powinny być zgodne z interesem lokalnym, a poczucie własnej tożsamości pozwala nam się odnaleźć w globalnym świecie. To...