poniedziałek, 26 lipca, 2021
Strona główna Tagi Stężyca

Tag: Stężyca

Coś dla fanów disco polo. Przebojowa Majówka w Stężycy już 20...

Otwarcie sezonu imprezowego w rytmie disco polo zapowiada się bardzo gorąco. Już 20 maja odbędzie się Przebojowa Majówka w Stężycy. W tamtejszym amfiteatrze zagrają takie gwiazdy muzyki tanecznej, jak: Akcent, Piękni i Młodzi, Andre, Boys, Classic, Long&Junior, Extazy, Exaited, Power Play, Top Girls, czy Jorgus.

Kaszubi protestują przeciw odwiertom

Mieszkańcy gmin Sulęczyno i Stężyca nie zgadzają się na poszukiwanie gazu łupkowego na ich polach. Z tego powodu PGNiG ma problemy z pozyskaniem ziemi pod wiercenia i wstrzymuje prace na Kaszubach.

II Marsz Flagi w Lasach Mirachowskich

Na marsz w barwach polskich i kaszubskich flag po Mirachowskich Lasach zaprasza Oddział Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego w Stężycy i Kaszubski Park Krajobrazowy w poniedziałek 2 maja. Trzy godziny spaceru i obcowania z przyrodą przeplatane będzie licznymi atrakcjami i kaszubskimi przysmakami.

Kolejna ofiara topniejącego lodu

W Jeziorze Raduńskim utonął 62-letniu mężczyzna, który wybrał się z kolegą na ryby. Pod wędkarzem najprawdopodobniej załamał się lód.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Protest rybaków w Łebie i Ustce

Armatorzy rybołówstwa rekreacyjnego domagają się takiego samego wsparcia jak rybacy morscy. Protestujący znaleźli się w trudnym położeniu w wyniku decyzji organów Unii Europejskiej zakazującej...