Przegląd Zespołów Muzycznych i Kapel Garażowych w Cewicach z prestiżową nagrodą

06 czerwca 2016r. | Drukuj

W piątek 3 czerwca w trakcie inauguracji Lęborskich Dni Techniki odbyła się gala wręczenia nagród w Konkursie Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej. W kategorii „Wydarzenie” Certyfikatem nagrodzono II Przegląd Zespołów Muzycznych i Kapel Garażowych, który w 2015 roku odbył się w Cewicach.

mat. prasowe

mat. prasowe

Impreza zdobyła uznanie kapituły konkursowej świetną organizacją, dużą liczbą zgłoszonych wykonawców i rozmachem promocyjnym. Statuetkę oraz certyfikat odebrał Adam Nowak, prezes Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego Oddział w Cewicach, które jest głównym organizatorem Przeglądu. Nagrody wręczyli Elżbieta Godderis Wicestarosta Lęborski oraz Jarosław Pruski Członek Zarządu Powiatu Lęborskiego.

18 czerwca 2016 roku w Cewicach odbędzie się III edycja nagrodzonej imprezy. Ponownie objęta jest patronatem Gazety Kaszubskiej.

mat. prasowe

mat. prasowe

Wyróżnienia w tej samej kategorii otrzymali organizatorzy V Międzynarodowego Festiwalu Latawców w Łebie oraz Turystycznych Dni Gminy Nowa Wieś Lęborska.

Nagrody i wyróżnienia w Konkursie Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej wręczono już po raz 13. Celem konkursu jest coroczne wyróżnianie najaktywniejszych podmiotów i osób fizycznych z regionu Ziemi Lęborskiej za działalność promocyjną oraz popularyzacja osiągnięć gospodarczych i społecznych. Nagrody przyznawane są także w kategoriach „Osobowość”, „Przedsiębiorstwo”, „Produkt turystyczny” oraz „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej”.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz