Książe Łeby i wójt Cewic z wizytą w szkole w Przerytem

20 kwietnia 2016r. | Drukuj

19 kwietnia wójt gminy Cewice oraz Książę Łeby wraz z małżonką odwiedzili Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi w Przerytem. Wizyta odbyła się w związku z sukcesem, który niedawno odniósł jeden z uczniów tej szkoły.

fot. Gmina Cewice

fot. Gmina Cewice

Dawid Cyganowski – uczeń klasy V – zajął pierwsze w Ogólnopolskim Konkursie „Hotelowe Bajanie”, którego celem było napisanie opowiadania związanego z historią, która miała miejsce na terenie województwa, w którym znajduje się szkoła. Do konkursu zgłoszono aż 1784 prace, ale to legenda Dawida pt. „O tym, jak powstało Księstwo Łeba” zachwyciła Jury, które przyznało mu I miejsce. Praca Dawida zostanie opublikowana i wydana w książce „Hotelowe Bajanie”.

Wójt Gminy Cewice oraz Książę Łeby osobiście pogratulowali Dawidowi, podziękowali za wspaniałą promocję regionu oraz wręczyli upominki i List Gratulacyjny.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz