Kłopoty komunikacyjne w Wejherowie

07 lutego 2011r. | Drukuj

Miejski Zakład Komunikacji w  Wejherowie wprowadził zmiany na kilku liniach autobusowych. Powodem są zalane ulice – ul. Przemysłowa jest nieprzejezdna.

fot. TTM Wejherowo

Z powodu podtopień MZK Wejherowo wprowadził zmiany na niektórych liniach. Autobusy linii nr 1 nie kursują ul. Przemysłową i nie są obsługiwane wszystkie przystanki na tej ulicy. Trasa objazdu przez ul. 1 Brygady WP i Tartaczną. Autobusy linii nr 1,4 i 5 nie kursują ul. Zamostną (od kościoła w Bolszewie do Remizy strażackiej ). Trasa objazdu drogą krajową nr 6 do Gościcina i dalej przez ul. Szeroką i Leśną do pętli w Bolszewie. Linie nr 4 i 5 przez ul. Zamostną do Długiej i dalej bez zmian.
Ponadto zostają zawieszone wszystkie kursy linii nr 1 do pętli Gościcino Robakowska. Pasażerowie proszeni są o skorzystanie z linii nr 3  i 13 . na razie nie wiadomo jak długo będą obowiązywały te zmiany.


Opublikowano w: PublicystykaWejherowoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz