Dodatkowa Czardasza

21 września 2010r. | Drukuj

W związku z ogromnym zainteresowaniem operetką „Księżniczka Czardasza” , Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na drugi pokaz widowiska. Wszystkich, którzy nie zdołali zakupić biletów na godzinę 19.00 zapraszamy na wcześniejszy pokaz na godzinę 16.30. Cena biletu – 20 złotych.

– Bilety na godzinę 19 rozeszły się błyskawicznie – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. – Dlatego zdecydowaliśmy się na drugie przedstawienie o godzinie 16.30. Zachęcamy do wcześniejszego kupowania wejściówek.

Jak zapowiadają twórcy spektaklu, widowisko jest gratką zarówno dla miłośników gatunku, jak i tych, którzy operetkę przyjdą obejrzeć z ciekawości po raz pierwszy. Nie zabraknie takich szlagierów operetkowych jak: „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo..”, „Co się dzieje, oszaleję…”, czy „Jak bal to bal”.

Bilety w cenie 20 złotych dostępne są w Galerii „Fregata” przy ulicy Reja 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 17 oraz w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12.


Opublikowano w: Kultura i edukacja
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz