Święto Babci i Dziadka

21 stycznia 2011r. | Drukuj

Końcówka stycznia to święto naszych seniorów. Dziś swoje święto mają wszystkie Babcie, jutro świętować będą Dziadkowie. Pamiętajmy o drobnych gestach, które przypomną im jak wiele dla nas znaczą.

Dzień Babci i Dziadka szczególnie uroczyście świętują przedszkolaki. We wszystkich przedszkolach przygotowywane są akademie, na które najmłodsi zapraszają seniorów swojej rodziny. W tych dniach popularnością cieszą się rysunki i laurki, które przygotowane dla dziadków ucieszą zdecydowanie bardziej, niż kosze kwiatów i prezenty kupione w sklepie.

Fot. Pamiętajmy o życzeniach dla Babci i Dziadka

Dzień Dziadka i Babci to także doskonała okazja, aby uświadomić najmłodszym jak ważnymi członkami rodziny są nasi seniorzy i jak wiele można się od nich nauczyć. Dziadkowie, którzy mają zdecydowanie więcej czasu niż zapracowani rodzice, potrafią być dla swoich wnuków wspaniałymi przyjaciółmi i powiernikami.

Drodzy Dziadkowie!  Z okazji Dnia Babci i Dania Dziadka gazetakaszubska.pl składa Wam najlepsze życzenia. Moc dziecięcych uśmiechów i rodzinnej radości w zdrowiu i szczęściu każdego dnia!


Opublikowano w: Wiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także