Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 6

03 kwietnia 2015r. | Drukuj

Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer sześć w pobliżu Słupska. Z powodu czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych zginęli obaj kierowcy pojazdów.

fot. GK

fot. GK

Do tragicznego wypadku doszło w pobliżu wsi Reblino na drodze krajowej numer sześć między Słupskiem i Koszalinem. Jadący od strony Słupska mercedes z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni zderzając się czołowo z prawidłowo jadącym fordem.

– W wypadku zginęli dwaj mężczyźni, każdy w wieku 53 lat. Obaj byli kierowcami pojazdów. Policja wyjaśnia wszystkie okoliczności tragicznego zdarzenia – mówi kom. Robert Czerwiński, rzecznik prasowy policji w Słupsku.

Wiadomo, że obaj kierowcy mieli zapięte pasy. W jednym z aut wystrzeliły także poduszki. Siła uderzenia była jednak tak duża, że kierowcy pojazdów byli bez szans. Nie wiadomo, czy na tragiczny wypadek miała wpływ fatalna pogoda i padający od rana na Pomorzu śnieg z deszczem. Przed zbliżającymi się świętami i prognozowaną kapryśną aurą policja apeluje jednak do kierowców o szczególna ostrożność.

– Szczególnie podczas wyprzedzania czy wymijania powinniśmy bardzo uważać. Padający deszcz czy śnieg powodują, że jezdnia jest często bardzo śliska do tego ruch na drogach będzie coraz większy – ostrzega podkom. Janusz Dwulit, z-ca naczelnika wydz. ruchu drogowego KM Policji w Słupsku.

Sekcja zwłok obu kierowców wykaże czy byli trzeźwi. Być może uda się także wyjaśnić dlaczego jeden z nich doprowadził do tragedii.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz