Kaszubski dla dzieci… przez internet

30 marca 2015r. | Drukuj

Dzieci mają możliwość nauki języka kaszubskiego w sieci. Wszystko to za sprawą nowej strony internetowej przeznaczonej do tego celu.

kaszubskidladzieci.pl

kaszubskidladzieci.pl

„Kaszubski dla dzieci” to nowa strona internetowa do nauki języka regionalnego. W świat kaszubszczyzny młodych odbiorców wprowadzają Franc i Sławina, którzy przy okazji przybliżają specyfikę regionu, kaszubskie symbole i zwyczaje.

Na stronie znajduje się 6 lekcji: Mieszkamy na Kaszubach, Dom i rodzina, Szkła i klasa, Zainteresowania i zabawy, Przyroda oraz Zwyczaje i obrzędy. Każda lekcja zawiera materiał filmowy oraz kilka zadań do wykonania i łamigłówek do rozwiązania. Kurs języka kaszubskiego opracowany został przez Stone Solutions Bartosz Idczak.

Aby samemu przekonać się jak wygląda zabawa z językiem kaszubskim wystarczy wejść na stronę www.kaszubskidladzieci.pl

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.”
Środki finansowe pozyskane zostały za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz