Markowska i Bednarek zaśpiewają w Lęborku

27 marca 2015r. | Drukuj

Już wiadomo, kto będzie gwiazdą wieczoru podczas Lęborskich Dni Jakubowych. W sobotę 25 lipca wystąpi Kamil Bednarek, natomiast dzień później publiczność będzie miała okazję posłuchać Patrycji Markowskiej.

Fot. Łukasz Urbański (www.patrycjamarkowska.com)

Fot. Łukasz Urbański (www.patrycjamarkowska.com)

To już pewne, że do Lęborka przyjedzie Bednarek oraz Markowska. Próbowano również zaprosić zespół Enej, jednak w tym roku ich występ podczas Lęborskich Dni Jakubowych nie jest możliwy.

Kamil Bednarek to młody polski wokalista reggae. Przygodę z muzyką rozpoczął w 2008 roku. Dwa lata później wziął udział w trzeciej edycji programu „Mam talent”, zajmując drugie miejsce na podium. Od 2012 roku jest wokalistą w zespole sygnowanym jego nazwiskiem.

Patrycja Markowska to polska piosenkarka i autorka tekstów. Córka wokalisty zespołu Perfect. Debiutancki album wokalistki ukazał się w 2001 roku.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Rybus pisze:

    Patrycja łał, nareszcie fajny, ciekawy artysta w Lęborku. Już się nie mogę doczekać

Dodaj komentarz