Pogoń Lębork wróciła ze Sztumu z jednym punktem

17 czerwca 2014r. | Drukuj

Bez pauzującego za kartki Morawskiego, oraz Łapigrowskiego i Naczka, nie mówiąc o kontuzjowanym Jasińskim do dalekiego Sztumu pojechała drużyna Pogoni.

[youtube_sc url=http://youtu.be/Jufu_kl5Tfw]

Pierwsze 20 minut z animuszem rozpoczęli gospodarze. To jednak Pogoń strzeliła bramkę. Wesserling podał do Ilanza, a nasz najlepszy snajper krótkim strzałem pokonał Dębowskiego. Gospodarze skontrowali w 32 minucie, kiedy to po błędzie w ustawieniu defensywy Mateusz Pietrzyk zdobył pierwszego w tym meczu gola. Tuż przed przerwą w polu karnym faulowany jest Byczkowski. Pewnym egzekutorem rzutu karnego jest oczywiście Ilanz. To 35 gol w sezonie naszego napastnika. Po przerwie bliźniacza akcja Olimpii jak przy pierwszym golu. Na 2:2 wyrównuje Pietrzyk i tak kończy się cały mecz.

– Mecz mógł się różnie potoczyć, ważne że z ciężkiego terenu wywieźliśmy punkt. Moi zawodnicy zostawili dużo zdrowia. Teraz szybko musimy się zregenerować, w końcu z środę gramy w Lęborku derby z Gryfem – powiedział po meczu trener pogoni Sobiesław Przybylski.

Olimpia Sztum – Pogoń Lębork 2:2 (1:2)
bramki: 0:1 Ilanz (’19), 1:1 Pietrzyk (’32), 1:2 Ilanz (’43 k.-), 2:2 Pietrzyk (’58)
Olimpia: Dębowski – Hadrysiak Roszkowski, Pliszka G. (‘46 Korda), Pliszka W., Pietrzyk Mat., Jasiński, (’80 Pietrzyk Mac.), Kotowski, Olszewski (’77 Marszałkowski), Wilmański, Pluta M.
Pogoń: Labuda – B. Żmudzki, Musuła, Janowicz, Wesserling – Byczkowski, Sychowski (’72 Fudala), Stankiewicz, Bach, Waczkowski (’65 Labuda Paw.), Ilanz


Opublikowano w: LęborkPiłka nożnaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz