Straż Graniczna zatrzymała narkotykowych przemytników

22 stycznia 2014r. | Drukuj

Cztery osoby podejrzewane o przemyt narkotyków i towar o wartości przeszło 263 tys. zł zatrzymali na Pomorzu funkcjonariusze Morskiego Oddziału Straży Granicznej i policji. Jeden z zatrzymanych był ścigany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. Wszystkim grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

[youtube_sc url=http://youtu.be/bsiUWNBuhIc]

Do zatrzymania dwóch mężczyzn i kobiety (w wieku od 23 do 33 lat) doszło w Człuchowie we współdziałaniu ze starogardzką Policją. Jeden z zatrzymanych, 33-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego, był poszukiwany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. W zajmowanym przez niego mieszkaniu w Sopocie strażnicy graniczni znaleźli haszysz, marihuanę, kokainę, amfetaminę i środki psychotropowe o łącznej wadze blisko 2 kilogramów. 33-latek posiadał również 6 kilogramów krajanki tytoniowej oraz ponad 14 tys. papierosów bez polskiej akcyzy.

Trzeciego mężczyznę Straż Graniczna zatrzymała w Gdańsku. W pokoju miał prawie 6 kg marihuany. Łączna wartość zajętego towaru została wstępnie oszacowana na ponad 263 tys. zł. Zabezpieczony został także samochód VW Golf warty 35 tys. zł.

O dalszych losach zatrzymanych zdecyduje prokurator. Za przemyt znacznej ilości narkotyków grozi do 15 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: RegionTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz