Wypadek w Mostach. Jedna osoba trafiła do szpitala

10 stycznia 2014r. | Drukuj

Wczoraj około godziny 16.00 w Mostach doszło do wypadku w którym udział brały trzy pojazdy. Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

youtube.pl

youtube.pl

Do wypadku doszło wczoraj na krajowej „szóstce” w Mostach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego kierujący Audi najprawdopodobniej z powodu niedostosowania prędkości do panujących na drodze warunków, uderzył w tył prawidłowo jadącego Saab-a, który chciał skręcić w prawo. Następnie Audi odbiło, zjechało na przeciwległy pas i zderzyło się czołowo z samochodem marki Kia, którym kierowała 31-latka. Kobieta trafiła do szpitala. Badania wykazały, że doznała urazu dłoni.

Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu do godzin wieczornych pracowali policyjni technicy z biegłym sądowym. Ruch odbywał się wahadłowo.

Za spowodowanie wypadku sprawcy grozi odpowiedzialność karna.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz