Odnalazła się rzeźba z Białogardy

07 stycznia 2014r. | Drukuj

Wracamy do tematu zaginionej rzeźby, własności Urzędu Gminy Wicko, która została skradziona z terenu przy drodze W214 w Białogardzie. Mężczyzna z okolic Słupska przywiózł ją twierdząc, że dokonał jej zakupu na koszalińskiej giełdzie.

KPP Lębork

KPP Lębork

Zniknięcie ważącej 200 kilogramów i mierzącej prawie 2 metry drewnianej rzeźby przestawiającej kobietę z sierpem i kłosami zboża zauważono 27 grudnia. Była ona postawiona kilka metrów od drogi wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Białogarda, a jej wartość oszacowano na 2500 zł.

Media rozpropagowały informację o jej zaginięciu co przyczyniło się do jej odnalezienia. Do komisariatu w Łebie przyjechał mężczyzna z okolic Słupska i przywiózł poszukiwaną rzeźbę. Stwierdził, że kupił ją na giełdzie w Koszalinie. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia i ustala osoby, które dokonały kradzieży. Nie jest wykluczone , że mężczyźnie zostaną postawione zarzuty paserstwa.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz