Ukradli 200-kilogramową rzeźbę! Policja prosi o pomoc

03 stycznia 2014r. | Drukuj

Policjanci z Łeby poszukują drewnianej rzeźby kobiety z sierpem, którą skradziono z terenu przy drodze W214 w Białogardzie. Rzeźba waży około 200 kg i ma wysokość około 2 metrów. Osoby mogące pomóc w odnalezieniu rzeźby policja prosi o kontakt.

KPP Lębork

KPP Lębork

Policjanci z Łeby poszukują skradzionej, przed 27 grudnia zeszłego roku, 200 kilogramowej, drewnianej rzeźby przestawiającej kobietę z sierpem i kłosami zboża. Około 2metrowa rzeźba, o wartości 2500 zł ustawiona była kilka metrów od drogi wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Białogarda i należała do Urzędu Gminy Wicko. Nieustalony do chwili obecnej sprawca lub sprawcy dokonali jej kradzieży.

Policja zwraca się do osób mogących pomóc w odnalezieniu rzeźby lub osób, które widziały pojazd, którym rzeźba była wywieziona, aby zgłaszały się osobiście lub telefonicznie do Komisariatu Policji w Łebie ul. Kościuszki 106, tel. 59 8634-910/912.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz