Nieletni próbowali włamać się do bankomatu

26 listopada 2013r. | Drukuj

Policjanci z Kościerzyny zatrzymali trzy osoby podejrzane o włamanie do bankomatu. Niedoszłymi włamywaczami okazało się rodzeństwo, 14-letni chłopak i jego 15-letnia siostra oraz ich 15-letni kolega. Funkcjonariusze przekazali sprawę do sądu rodzinnego.

KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

W połowie listopada do Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zadzwonił przedstawiciel jednego z banków i powiadomił o próbie włamania do bankomatu znajdującego się na terenie miasta. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy przeprowadzili oględziny uszkodzonego urządzenia. Funkcjonariusze przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady oraz monitoring.

Operacyjne działania kryminalnych doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawców, którymi okazało się dwóch chłopaków w wieku 14 i 15 lat oraz 15-letnia siostra jednego z nich.

Policjanci przesłuchali nieletnich, a sprawę została przekazana do sądu rodzinnego


Opublikowano w: KościerzynaWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz