W bagnie koło Skrzeszewa znaleziono zwłoki

16 września 2013r. | Drukuj

W niedzielę, 15 września w lesie niedaleko wsi Skrzeszewo (gm. Żukowo) odnaleziono zwłoki. Nad sprawą pracuje Prokuratura Rejonowa w Kartuzach.

fot. policja.pl

fot. policja.pl

Wczoraj po godzinie 14.00 strażacy zostali powiadomieni o zwłokach znajdujących się w bagnie w okolicach Skrzeszewa. Ciało przypadkowo odkrył grzybiarz spacerujący po lesie.

Strażacy, którzy przybyli na miejsce wypompowali wodę z bagna i wyciągnęli zwłoki. Ciało było w znacznym rozkładzie co uniemożliwiło nawet identyfikację płci czy wieku denata (denatki). Nie znaleziono również żadnych śladów, które pomogłyby ustalić kim była znaleziona osoba.

Ciało zostało przewiezione do prosektorium. W czwartek biegli z Zakładu Medycyny Sądowej w Gdańsku wykonają sekcję zwłok. Prawdopodobnie tylko na podstawie badań DNA będzie można określić tożsamość denata. Będą one w pierwszej kolejności porównane z danymi osób zaginionych.


Opublikowano w: PublicystykaRegionWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz