Zostali bez prądu bo złodzieje zniszczyli transformator

04 września 2013r. | Drukuj

Policjanci z Lęborka zatrzymali trzech mężczyzn z terenu gminy Wicko i Nowa Wieś Lęborska w związku ze zniszczeniem transformatora wysokiego napięcia. Jeden z nich usłyszał już zarzuty.

KPP Lębork

KPP Lębork

Policjanci z lęborskiej drogówki zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 20,22 i 24 lat z terenu gminy Wicko i Nowa Wieś Lęborska, którzy jak wynikało ze zgłoszenia dokonali zniszczenia transformatora wysokiego napięcia poprzez spuszczenie płynu chłodzącego, czym spowodowali przerwę w dostawie prądu dla kilkudziesięciu gospodarstw. W samochodzie zatrzymanych, policjanci zabezpieczyli plastikowe pojemniki z oleistym płynem. Sprawa jest rozwojowa, policjanci ustalają ile tego typu zniszczeń mogli dokonać zatrzymani mężczyźni.

Mężczyźni zostali przesłuchani, a jeden z nich usłyszał zarzut uszkodzenia elementów wchodzących w skład sieci elektroenergetycznej, powodując przez to zakłócenie działania całości lub części linii, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz