Wkrótce startuje Gdynia Beach Festival

02 sierpnia 2013r. | Drukuj

Wakacje warto spędzać aktywnie. Możliwości takiego wypoczynku zapewnia Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zaprasza 4 sierpnia na II edycję Gdynia Beach Festival. Na plaży Śródmieście rozgrywane będą turnieje plażowej piłki nożnej i siatkowej. 

fot. MOSiR Gdynia

fot. MOSiR Gdynia

Mecze beach soccera rozpoczną się o godz. 9.30 – chłopcy do lat 16 i 15.30 – kategoria open dla mężczyzn. Tym razem panie mogą wystąpić tylko w roli kibiców, ponieważ ich turnieje odbyły się pod koniec lipca. W plażowej piłce nożnej grają pięcioosobowe zespoły (czterech zawodników w polu i bramkarz), a mecz podzielony jest na tercje (każda po 12 minut).

Dla obu płci przeznaczone są zawody w plażowej piłce siatkowej. Start rywalizacji młodzieży do 16 roku życia – godz. 9.30, a zawodników w kategorii open o godz. 15.30. W każdym meczu dwuosobowe zespoły rozgrywać będą jeden set – do 21 punktów, z wyjątkiem finałów, które toczyć się będą do dwóch wygranych setów.

Zapisy do turniejów prowadzone będą na pół godziny przed każdymi rozgrywkami. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.gdyniasport.pl.


Opublikowano w: Rekreacja i sportWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz