Wjechała w bramę i zniszczyła dwa samochody

24 lipca 2013r. | Drukuj

W Słupsku osobowy peugeot wjechał w bramę niszcząc przy okazji dwa znajdujące się w pobliżu samochody. Kierowcą tego samochodu okazała się 64 letnia słupszczanka. Badanie wykazało u niej prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi  kara do 2 lat pozbawienia wolności.

fot. archiwum

fot. archiwum

We wtorek przed południem do dyżurnego Policji w Słupsku zadzwonił świadek, który zauważył jak kierowca osobowego peugeota wjechał w bramę wjazdową jednej posesji w pobliżu starego cmentarza. Sprawca pospiesznie odjechał z miejsca zdarzenia jednak po drodze uszkodził jeszcze zaparkowany w pobliżu samochód ford transit. Dyżurny natychmiast wysłał tam patrol policji. Funkcjonariusze będąc w pobliżu, zauważyli, że na skrzyżowaniu doszło do kolejnej kolizji drogowej – jak się okazało z udziałem poszukiwanego peugeota. Tyma razem kierowca tego samochodu wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok prawidłowo jadącej toyoty. Policjanci ustalili tożsamość sprawcy. Okazała się nim 64 letnia kobieta. Słupszczanka była pod wpływem alkoholu. Urządzenie do badania zawartości alkoholu w organizmie, wykazało u niej blisko 2, 5 promila. Teraz za spowodowane straty oraz za jazdę w stanie nietrzeźwości, grozi jej oprócz utraty prawa jazdy kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz