Policja poszukuje 20-letniego mężczyzny, który zaginął w Łebie

03 lipca 2013r. | Drukuj

Komenda powiatowa policji w Lęborku prowadzi poszukiwania mężczyzny, który w niedzielę w Łebie odłączył się od grupy znajomych i do tej pory z nikim się nie skontaktował.

fot. KPP

fot. KPP

Mariusz Szyszka z  Poznania zaginął  w niedzielę 30 czerwca.  Około godziny 04:00 nad ranem w Łebie, będąc pod wpływem alkoholu odłączył się od grupy swoich znajomych udając się w nieustalonym dotąd kierunku i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną jak i znajomymi. Mężczyzna był widziany w okolicach lokalu “Euphoria”, a potem w okolicach kanału rzeki Łeba przy porcie jachtowym.

Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, 60 kg wagi, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, krótkie, oczy niebieskie, twarz prostokątna, uszy przylegające, nos prosty. Znaki szczególne: tatuaże – na kostkach napis „HWDP”, na łokciu trzy kropki, na łopatce otwarte okno a wewnątrz widoczne skrzyżowane dłonie. W chwili zaginięcia ubrany był w niebieskie dżinsy, czarne buty marki Nike, koszulkę i sweter w granatowo białe paski.

Ktokolwiek posiada wiedzę na temat miejsca pobytu mężczyzny lub widział jaką drogą mógł się udać w dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji osobiście lub dzwoniąc na nr 112 / 997. Można też dzwonić do KPP Lębork całodobowo 59 8634-822 lub od 7 do 15 pod nr 59 8634-856.


Opublikowano w: Lębork
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz