Paula Wrońska zdobyła kolejne medale

02 lipca 2013r. | Drukuj

Paula Wrońska z Lęborka, zawodniczka klubu strzeleckiego LOK Lider-Amicus na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się we Wrocławiu zdobyła kolejny złoty medal.

fot. archiwum klubu LOK Lider-Amicus Lębork

fot. archiwum klubu LOK Lider-Amicus Lębork

Wrońska obroniła dwa ubiegłoroczne tytuły mistrzyni Polski i zyskała następny. Pierwszy złoty medal Paula zdobyła w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc, z wynikiem 592 pkt.

W sobotę panie rywalizowały w karabinie sportowym strzelanie z trzech postaw. Wrońska dostała się do ośmioosobowego finału. Tu lęborczanka nie dała szans rywalkom zwyciężając wynikiem 448 pkt. Drugie miejsce zajęła Ewa Podgórska „Społem Łódź” (437,1 pkt), trzecia była Karolina Wodnik „Śląsk Wrocław” (428,3).

Kolejny zloty medal Paula zdobyła w niedzielę, tym razem w karabinie pneumatycznym.
Podobnie jak w trzech postawach do finału awansowała z pierwszego miejsca z wynikiem 417 pkt. Jest to jej najlepszy wynik po zmianie regulaminów w strzelectwie. W finale nasza zawodniczka wygrała, uzyskując 203,5 pkt. Tym samym pokonała Karolinę Wodnik  z 203 pkt. oraz Joannę Kos, która uzyskała 178,4 pkt.


Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz