Cudawianki, czyli Noc Świętojańska w Gdyni

19 czerwca 2013r. | Drukuj

Jak co roku Gdynia hucznie świętuje początek lata. Impreza pod nazwą „Cudawianki” tradycyjnie odbędzie się 22 czerwca i potrwa od południa aż do świtu. W ubiegłym roku w imprezie wzięło udział  30 tys. osób. 

Mat. prasowe

Mat. prasowe

 Impreza Cudawianki będzie wypełniona ciekawym programem. Najpierw w sobotę w Parku Rady Europy odbędzie się Cudapiknik z warsztatami tanecznymi i wyplataniem etno i ekowianków. Organizatorzy zapraszają na wielkie gdyńskie leniuchowanie. Możemy przynieść koce, książki i prowiant. Piknik potrwa do godziny 20:00.

Potem na Plaży Śródmieście królować będzie muzyka. Wystąpią: AYO, Julia Marcell, L.U.C., Herkules and Love Affair.Gwiązdą wieczoru będzie oczywiście AYO, niezwykle utalentowana wokalistka, która sprzedała w Polsce ponad 40 tys. płyt.

Fot. UM Gdynia

Fot. UM Gdynia

 Fajnym pomysłem jest też Summer Swap, plenerowa letnia wymiana ciuchów. Każdy kto przyniesie koszulkę będzie mógł wziąć udział w warsztatach projektowania mody i pozna techniki produkcji recyklingowych torebek. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. kaśka pisze:

    Ja się wybieram na koncert AYO:) Ale pozostałe atrakcje Cudawianków też warte są naszego czasu.

Dodaj komentarz