Muzykalia Lęborskie. Zagrają po raz jedenasty!

14 czerwca 2013r. | Drukuj

Już jutro, 15 czerwca po raz jedenasty odbędą się „Muzykalia Lęborskie”. Jest to wydarzenie gromadzące w jednym miejscu muzyków i pasjonatów muzyki.

youtube.com

youtube.com

Tegoroczne „Muzykalia Lęborskie” odbędą się w sobotę w Państwowej Szkole Muzycznej w Lęborku. Koncert rozpocznie się o godzinie 14:00. Wstęp wolny.

Podczas imprezy swoje talenty muzyczne zaprezentują lokalne grupy i soliści. W „Muzykaliach”, które wpisały się do kalendarza imprez kulturalnych Lęborka biorą  udział zespoły muzyczne, głównie rockowe z miasta i powiatu lęborskiego. „Muzykalia Lęborskie” to idealna okazja do wspólnego spotkania muzyków i pasjonatów muzyki. Ich duchowym patronem jest zmarły w roku 2003 Jurek Pomorski, lęborski muzyk grający na pianinie i keyboardzie. W założeniach „Muzykalia” mają być różnogatunkową prezentacją lokalnych muzyków. Pierwsza edycja „Muzykaliów” pod hasłem „Jurek in memoriam Tryptyk Pomorski” odbyła się w maju 2003 roku.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz