Siłacze spotkali się na mistrzostwach w Wicku

12 czerwca 2013r. | Drukuj

W Gminnym Ośrodku Kultury w Wicku odbyły się Mistrzostwa Gminy Wicko 2013 o Puchar Wójta w podnoszeniu ciężarów i siłowaniu na rękę. Chociaż liczba uczestników zawodów nie była oszałamiająca, to rekord ustanowiony przez Mirosława Kramek robił spore wrażenie.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

Mirosław Kramek podniósł w konkurencji martwy ciąg oszałamiający ciężar 340 kg. Zagwarantowało mu to bezkonkurencyjne zwycięstwo w kategorii mężczyzn. Kolejni w tej konkurencji na podium znaleźli się: II miejsce – Paweł Kosik z wynikiem 210 kg oraz III miejsce – Jerzy Blok z wynikiem 190 kg.

Wśród kobiet najlepsza w tej konkurencji okazała się Beata Kramek z wynikiem 145 kg. Zawodnicy spróbowali swoich sił również w wyciskaniu ciężarów leżąc na ławeczce gdzie najlepszym okazał się Łukasz Lodziński jak również w siłowaniu na rękę, gdzie I miejsce wśród mężczyzn przypadło Pawłowi Kosik.

Poza konkurencjami stricte siłowymi mogliśmy zobaczyć walki pokazowe dzieci i młodzieży z klubu bokserskiego „GARDA Wicko” oraz klubu karate Okinawan Goku-Ryu.

Galeria


Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz