Kierowca scani złapany. Grozi mu do 5 tys. zł grzywny

22 maja 2013r. | Drukuj
Policjanci z lęborskiej drogówki zatrzymali kierowcę samochodu ciężarowego, który omal nie doprowadził do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Mężczyzna już został przesłuchany, a policjanci skierują wniosek do sądu o ukaranie. Za wykroczenia jakich się dopuścił kierowca grozi mu do 5 tys. zł grzywny.
KPP Lębork

KPP Lębork

Dzięki ogłoszeniom w mediach oraz zgłoszeniu anonimowego mieszkańca Lęborka policjanci z lęborskiej drogówki zatrzymali kierowcę scani, który 9 mają prawie doprowadził do poważnego wypadku. Przypomnijmy. Kierowca scani nieprawidłowo zabezpieczył przewożony ładunek i w trakcie jazdy drogą W214 w miejscowości Rybki jedna z dużych bali drewna spadła z naczepy i omal nie uderzyła w jadący z przeciwka samochód osobowy.

Policjanci zatrzymali podczas kontroli dowód rejestracyjny od ciągnika i naczepy z uwagi na rażąco zły stan techniczny pojazdów. Po zakończonej kontroli mężczyzna został przesłuchany w lęborskiej komendzie i usłyszał zarzuty spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym oraz nieprawidłowego zabezpieczenia przewożonego ładunku. Policjanci skierują sprawę z wnioskiem o ukaranie do sądu, który za wykroczenia jakich dopuścił się kierowca może orzec do 5 tys. zł grzywny.

Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz