W Wilkowie spróbują pobić kolejny rekord

07 maja 2013r. | Drukuj

W niedzielę, 19 maja już po raz jedenasty odbędzie się „Majówka Wilkowska”. Tradycyjnym wydarzeniem podczas imprezy jest bicie rekordów świata. W tym roku organizatorzy planują pobić rekord na „Największy chodak świata” oraz „Tańczenie poloneza”.

fot. gk

fot. gk

W Wilkowie koło Lęborka odbędzie się kolejna edycja tradycyjnej majówki. Oprócz bicia rekordów, podczas imprezy odbędzie się powiatowy turniej gry w „Baśkę Kaszubską”, międzynarodowy zlot motocykli, Rajd Motocyklowy szlakiem Pałaców i Dworów oraz koncert rockowy. Poza tym jak, co roku goście będą mogli zobaczyć paradę motocykli jadącą z Wilkowa do Lęborka i z powrotem.

Podczas majówki w Wilkowie odbędą się także zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej, otwarty powiatowy turniej sołectw oraz zawody Strong Man z udziałem mistrzów. Dodatkowo imprezę uświetnią występy amatorskich zespołów muzycznych.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz