Ogólnopolski Festiwal Tańca w Lęborku

26 kwietnia 2013r. | Drukuj

W piątek, 26 kwietnia w Hali Rekreacyjno-Sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Lęborku z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Tańca. W wydarzeniu weźmie udział ponad tysiąc tancerzy z różnych stron Polski!

fot. GK (archiwum)

fot. GK (archiwum)

Podczas Międzynarodowego Dnia Tańca, który odbędzie się w piątek w Lęborku, goście będą mogli obejrzeć zarówno występy indywidualne jak i grupowe. Uczestnicy zaprezentują się w różnych kategoriach tanecznych m.in. hip-hop, disco dance czy disco freestyle.

Celem organizowanego Festiwalu jest popularyzacja tańca i różnych jego stylów, konfrontacja dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych jak również wymiana doświadczeń między uczestnikami, instruktorami i choreografami. Tego typu impreza ma też integrować dzieci i młodzież. Organizatorem Festiwalu jest Powiatowe Ognisko Artystyczne w Lęborku. Impreza rozpocznie się o godzinie 8.00 i potrwa do późnych godzin wieczornych.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz