Przyleciał do Polski z Oslo i od razu otrzymał mandat

27 marca 2013r. | Drukuj

Mandatem na gdańskim lotnisku zakończyła się wczorajsza podróż z Oslo 31-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego. Zdaniem kapitana i załogi samolotu mężczyzna nie wykonywał poleceń obsługi i był wulgarny. 

A. Ciejpa

A. Ciejpa

Wczoraj kapitan samolotu zgłosił Straży Granicznej, że jeden z pasażerów zakłóca porządek na pokładzie. Mężczyzna podczas lądowania nie zapiął pasów bezpieczeństwa oraz używał wulgarnych słów wobec załogi i pasażerów samolotu.

Na wniosek kapitana interweniowali funkcjonariusze z miejscowej Placówki Straży Granicznej. Pasażer zachowywał się już właściwie. Sam opuścił pokład i przyznał, że postępował bardzo niestosownie. Za naruszenie Prawa Lotniczego strażnicy graniczni ukarali go dwustuzłotowym mandatem.

W tym roku w gdańskim porcie lotniczym była to już szósta interwencja Straży Granicznej na pokładach samolotów, wobec awanturujących się pasażerów.

Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz