Zniszczono samochody. Policja prosi o pomoc

25 marca 2013r. | Drukuj
Lęborska Policja apeluje do osób, które widziały skandaliczne zachowanie osoby lub grupy osób niszczących bezmyślnie cudze mienie w nocy z 23 na 24 marca, na ul. Armii Krajowej. Nieznany sprawca (lub sprawcy) zniszczył 9 zaparkowanych tam pojazdów, odrywając od nich tablice rejestracyjne.
KPP Lębork

KPP Lębork

Czyn, jakiego dopuścił się sprawca (lub sprawcy) świadczy tylko o jego bezmyślności i nieuzasadnionej agresji, która przejawiła się w tak rażący akt wandalizmu.
Policja zapewniając pełną anonimowość oczekuje na zgłoszenia od osób, które były świadkami tych wydarzeń lub znają sprawców. W przypadku, gdy przekazana informacja przyczyni się do zatrzymania wandala lub wandali, policja nie wyklucza nagrody pieniężnej. Świadkowie zdarzenia mogą zgłaszać się osobiście do lęborskiej komendy lub zadzwonić na nr 112 lub 997 przez całą dobę, albo pozostawić informację na automatycznej sekretarce po godz. 15 pod numerem 59 8634-881. Jednocześnie policjanci prowadzący sprawę zniszczeń pojazdów proszą osoby pokrzywdzone, które do tej pory nie zgłosiły się na policję o kontakt celem złożenia zawiadomienia o zniszczeniu.

Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz