Biblioteka promuje młodych pisarzy. Spotkanie z Kaiserem

14 marca 2013r. | Drukuj

W piątek, 22 marca gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku będzie Bartosz Kaiser – lęborczanin, autor powieści „Krwawe nadzienie”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku

fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku

Książka, której autorem jest Bartosz Kaiser ukazała się w końcu 2012 r. nakładem wydawnictwa Novae Res, które promuje utalentowanych polskich debiutantów. A do takich bezspornie należy dwudziestolatek z Lęborka.

„W cichym amerykańskim miasteczku Tametown życie toczy się leniwie. Perfekcyjne panie domu czekają na swoich mężów w schludnych mieszkaniach, a czas mija im na gotowaniu, sprzątaniu i plotkowaniu. Jedną z gospodyń jest Stacy Robertson, z pozoru mająca wszystko, czego dusza zapragnie – piękny dom i kochającego męża. Jednak Stacy ukrywa pewien sekret – w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa. Wspomnienia, które usiłuje ukryć i presja związana z mieszkaniem w idealnym miasteczku stają się coraz bardziej uciążliwe. Jedno krwawe wydarzenie uwalnia szaleństwo, które zmieni życie Stacy i całego Tametown, prowadząc do nieoczekiwanego zakończenia.”


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz