Zespół z Kaszub w programie Polsatu

04 marca 2013r. | Drukuj

Grupa Bubliczki wystąpiła w drugim odcinku piątej edycji programu rozrywkowego stacji Polsat – Must Be The Music – Tylko Muzyka. Czteroosobowe jury jednogłośnie na „tak” oddało swój głos na zespół z Kaszub.

fot. Bubliczki/Must Be The Music facebook

fot. Bubliczki/Must Be The Music facebook

„Gdyby tak grali u nas na pogrzebach, mógłbym być grabarzem” – skomentował po występie grupy Bubliczki Adam Sztaba. Zespół z Kaszub wykonał własny utwór „Abo mje zabijo”. Bubliczki to 7 osobowa grupa hulaszczo – muzyczna z kaszubskim rytmem i zachodniopomorskim zadęciem – w taki sposób opisują siebie muzycy. Od 2007 banda Bubliczków miesza bałkańską energię, cygański spontan i żydowską aurę z polską i kaszubską treścią. – „Jest dramat, jest rozpacz. Wszystko to jest bardzo interesujące” – oceniła Kora.

Na Bubliczki można oddać swój głos. Jest to szansa dla zespołu na otrzymanie nagrody pieniężnej lub karty Joker, która upoważnia do wzięcia udziału w półfinale. Głosowanie trwa do piątku 08.03.2013 roku.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 4 (dodaj własny »):
 1. chrzescijanintanczy pisze:

  Oni są najlepsi!!! Dają radę!!! POWODZENIA!!!

 2. anka_1544 pisze:

  Najlepszy zespół na świecie!!!

 3. SkrytaFanka pisze:

  jesteście niesamowici, Kaszuby są z was dumne :) !!!

 4. Madziulllllla pisze:

  boże jacy oni są boscy….. a ten wokalista <3333

Dodaj komentarz