Rozpoczął się nabór do lęborskich przedszkoli

01 marca 2013r. | Drukuj

Dziś rozpoczął się nabór do lęborskich przedszkoli na rok szkolny 2013/2014. Zapisy będą trwały do 29 marca.

sxc.hu

sxc.hu

Od 1 do 29 marca trwa nabór do przedszkoli w Lęborku na rok 2013/2014. Karty oraz szczegółowe informacje można uzyskać u dyrektorów lęborskich przedszkoli. W mieście jest dużo placówek zarówno państwowych jak i prywatnych. Oczywiście różnią się one od siebie. Rodzice decydując się na dane przedszkole patrzą na wiele aspektów m.in. na cenę, dogodną lokalizację czy różnorodność zajęć dodatkowych. Warto zasięgnąć informacji o różnych placówkach, aby potem mając obiektywne porównanie wybrać tę, która będzie najlepsza dla naszego dziecka. Ne polecamy natomiast za długo czekać z wyborem, gdyż później może się okazać, że w przedszkolu, na które się zdecydowaliśmy nie ma już wolnych miejsc.

Nie można również zapomnieć o obowiązku zapisywania dzieci 5- i 6-letnich do „zerówek” oraz do klas pierwszych szkół podstawowych na rok 2013/2014.  Termin zapisów upływa 29 maja 2013 r.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz