Turniej Tenisa Stołowego w Nowej Wsi Lęborskiej

28 lutego 2013r. | Drukuj

 W najbliższy weekend miłośnicy pingponga powinni wybrać się do Nowej Wsi Lęborskiej. 2 i 3 marca odbędzie się bowiem Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. 

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

W sobotę i niedzielę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej odbywać się będzie VIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Józefa Lisieckiego. W sobotę, 2 marca grać będą dziewczęta i chłopcy, natomiast w niedzielę kobiety i mężczyźni.

 Na rozgrywki będzie można zapisać się w dniu zawodów do godziny 9.30. Turniej zostanie przeprowadzony wg przepisów PZTS w dwóch kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców – 2000 i młodsze(si) oraz 1999 – 1995 , w dwóch kategoriach mężczyzn: 19 – 45 lat i powyżej 45 lat oraz kategorii open kobiet.

Uczestnicy turnieju będą mogli skosztować „sportowej grochówki”, a na tych, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej czekają puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Nowej Wsi Lęborskiej odbędzie się po raz ósmy. Nazwano go im. Józefa Lisieckiego dla uczczenia pamięci byłego działacza samorządowego i sportowego, cenionego wśród mieszkańców gminy jak i sportowców.


Opublikowano w: LęborkRekreacja i sport
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz